Poyaud 330 kVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006442 |
| Make : | Poyaud |
| Model : | Poyaud 330 kVA |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 4404 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3300 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1700 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006442; Machine hours: 4404 h; Length: 3300 mm; Width: 1100 mm; Height: 1700 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,308 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT