Perkins 26 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005854 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 26 kVA |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 1096 h |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2550 mm |
| Width : | 1100 mm |
| Height : | 1630 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
|
Comments :
Reference number: 0005854; Machine hours: 1096 h; Length: 2550 mm; Width: 1100 mm; Height: 1630 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,179 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT