Himoinsa HYW 45 Yanmar (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005002 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa HYW 45 Yanmar |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2022 |
| Machine hours : | 895 h |
| Net weight : | 1085 kg |
| Length : | 2100 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1570 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005002; Machine hours: 895 h; Length: 2100 mm; Width: 1000 mm; Height: 1570 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,494 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT