Cummins NTA 855 G Bobinindus
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006305 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins NTA 855 G Bobinindus |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 10520 h |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3800 mm |
| Width : | 1550 mm |
| Height : | 1700 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006305; Machine hours: 10520 h; Length: 3800 mm; Width: 1550 mm; Height: 1700 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,616 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT