Caterpillar DE22E3 C2.2B CAT (2023)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005990 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE22E3 C2.2B CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 719 kg |
| Length : | 1700 mm |
| Width : | 880 mm |
| Height : | 1270 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0005990; Length: 1700 mm; Width: 880 mm; Height: 1270 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,272 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.