Atlas Copco QAS125 (3945) (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 3945 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS125 (3945) |
| Status : | Used |
| Year : | 2008 |
| Machine hours : | 18467 h |
| Weight : | 2500 kg |
| power output : | 134 hp |
| engine : | 100 kW,6 Zyl. Volvo |
| power output : | 134 hp |
| engine : | 100 kW,6 Zyl. Volvo |
| Engine power : | 134 hp |
|
Comments :
Reference number: 3945; Machine hours: 18467 h; Weight: 2500 kg; engine: 100 kW, 6 Zyl. Volvo |
|
Austria, Wasserwerkstrasse 38, AT-4053 Haid, Austria
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.