Fimatec CTDW-275LI SYN Noodaggregaat
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | NG22102350 |
| Make : | Fimatec |
| Model : | Fimatec CTDW-275LI SYN Noodaggregaat |
| Status : | Used |
| Net weight : | 3360 kg |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TCD2013L064V |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TCD2013L064V |
|
Comments :
Reference number: NG22102350; engine: Deutz TCD2013L06 4V |
|
Belgium, Waregem
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.