Detroit Diesel 12V92 TA 500KVA (1990)
1990
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1111724 |
| Make : | Detroit Diesel |
| Model : | Detroit Diesel 12V92 TA 500KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1990 |
| Replaces OEM : | 12V92 TA GENERATOR 500KVA |
| Net weight : | 5075 kg |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1500 mm |
| Height : | 2100 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 1111724; Replaces OEM: 12V92 TA GENERATOR 500KVA; Length: 3900 mm; Width: 1500 mm; Height: 2100 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.