Waukesha 16V150LTD 1650KVA (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 037129 |
| Make : | Waukesha |
| Model : | Waukesha 16V150LTD 1650KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2008 |
| Replaces OEM : | 16V150LTD GENERATOR 1650kva |
| Net weight : | 12475 kg |
| Length : | 4300 mm |
| Width : | 2000 mm |
| Height : | 2000 mm |
| fuel : | LPG |
| fuel : | LPG |
|
Comments :
Reference number: 037129; Replaces OEM: 16V150LTD GENERATOR 1650kva; Length: 4300 mm; Width: 2000 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.