Volvo TAD1630G 520KVA (1996)
1996
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0113859 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1630G 520KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1996 |
| Replaces OEM : | TAD1630G GENERATOR 520KVA |
| Length : | 5050 mm |
| Width : | 1850 mm |
| Height : | 2700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0113859; Replaces OEM: TAD1630G GENERATOR 520KVA; Length: 5050 mm; Width: 1850 mm; Height: 2700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.