Caterpillar 3406DI 310KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0512747 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 3406DI 310KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3406DI GENERATOR 310KVA |
| Net weight : | 4150 kg |
| Length : | 4800 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 1900 mm |
|
Comments :
Reference number: 0512747; Replaces OEM: 3406DI GENERATOR 310KVA; Length: 4800 mm; Width: 1400 mm; Height: 1900 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.