Iveco SRI 26.01, 500KVA . Tested and approved. Very complete (1998)
1998
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-11009707 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco SRI 26.01, 500KVA . Tested and approved. Very complete |
| Status : | Good |
| Year : | 1998 |
| Weight : | 3840 kg |
| Length : | 4010 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2110 mm |
| Voltage : | 400 VOLTS |
| Frequency : | 50 Hz |
| power output : | 482 hp |
| engine : | Iveco 8281 SRI 26.01 |
| power output : | 482 hp |
| engine : | Iveco 8281 SRI 26.01 |
| Engine power : | 482 hp |
|
Comments :
Weight: 3840 kg; Length: 4010 mm; Width: 1400 mm; Height: 2110 mm; Voltage: 400 VOLTS; Frequency: 50 Hz; engine: Iveco 8281 SRI 26.01 |
|
Netherlands, Rietgoorsestraat 56, 4708PH Roosendaal, The Netherlands
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.