Dpx CJ634B - - -33914 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-33914 |
| Make : | Dpx |
| Model : | Dpx CJ634B - - -33914 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1836 kg |
| Transport length : | 1700 mm |
| Transport width : | 900 mm |
| Transport height : | 1450 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| certifications : | CE |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-33914; Transport length: 1700 mm; Transport width: 900 mm; Transport height: 1450 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 12,839 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT