Cummins C275D5EQ (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18514 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C275D5EQ |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 3177 kg |
| Volume : | 995 L |
| Transport length : | 4015 mm |
| Transport width : | 1400 mm |
| Transport height : | 2495 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSL9-G7,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins QSL9-G7,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18514; Volume: 995 L; Transport length: 4015 mm; Transport width: 1400 mm; Transport height: 2495 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins QSL9-G7, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 36,558 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT