Sdmo Penta TAD 1355 GE 450 KVA (2013)
2013
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006798 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo Penta TAD 1355 GE 450 KVA |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2013 |
| Net weight : | 6855 kg |
| Length : | 5000 mm |
| Width : | 1540 mm |
| Height : | 2630 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 549 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 549 hp |
| Engine power : | 549 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006798; Length: 5000 mm; Width: 1540 mm; Height: 2630 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 26,069 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT