Scania 3 (2005)
2005
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0312451 |
| Make : | Scania |
| Model : | Scania 3 |
| Status : | Used |
| Year : | 2005 |
| Replaces OEM : | DC16.43A GENERATOR 344KVA |
| Net weight : | 9000 kg |
| Length : | 6000 mm |
| Width : | 2500 mm |
| Height : | 2500 mm |
|
Comments :
Model: 3; Reference number: 0312451; Replaces OEM: DC16.43A GENERATOR 344KVA; Length: 6000 mm; Width: 2500 mm; Height: 2500 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.