Renault Unelec 14 test hours
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006672 |
| Make : | Renault |
| Model : | Renault Unelec 14 test hours |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 14 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3120 mm |
| Width : | 1430 mm |
| Height : | 1850 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
|
Comments :
Reference number: 0006672; Machine hours: 14 h; Length: 3120 mm; Width: 1430 mm; Height: 1850 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,098 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT