Perkins TWG2 1000KVA (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 039937 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins TWG2 1000KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2006 |
| Replaces OEM : | 4012 TWG2 GENERATOR 1000KVA |
| Net weight : | 9205 kg |
| Length : | 4800 mm |
| Width : | 1900 mm |
| Height : | 2600 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 039937; Replaces OEM: 4012 TWG2 GENERATOR 1000KVA; Length: 4800 mm; Width: 1900 mm; Height: 2600 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.