Perkins 1506A - E88TAG5 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006626 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1506A - E88TAG5 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3650 mm |
| Width : | 1320 mm |
| Height : | 2300 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006626; Length: 3650 mm; Width: 1320 mm; Height: 2300 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 43,478 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT