Man E2842E 450KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0215769 |
| Make : | Man |
| Model : | Man E2842E 450KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | E2842E GENERATOR 450KVA |
| Net weight : | 3800 kg |
| Length : | 3700 mm |
| Width : | 1850 mm |
| Height : | 2200 mm |
|
Comments :
Reference number: 0215769; Replaces OEM: E2842E GENERATOR 450KVA; Length: 3700 mm; Width: 1850 mm; Height: 2200 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.