Iveco SI 16.06 Spa
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006618 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco SI 16.06 Spa |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 7582 h |
| Net weight : | 1500 kg |
| Length : | 2250 mm |
| Width : | 730 mm |
| Height : | 1750 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006618; Machine hours: 7582 h; Length: 2250 mm; Width: 730 mm; Height: 1750 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,005 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT