Iveco FPT Cursor 13 Spa (2011)
2011
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006369 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco FPT Cursor 13 Spa |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2011 |
| Machine hours : | 2066 h |
| Net weight : | 5000 kg |
| Length : | 4280 mm |
| Width : | 1670 mm |
| Height : | 2950 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006369; Machine hours: 2066 h; Length: 4280 mm; Width: 1670 mm; Height: 2950 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 41,346 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT