Iveco FPT (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005640 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco FPT |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 2884 kg |
| Length : | 4000 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 2000 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005640; Length: 4000 mm; Width: 1200 mm; Height: 2000 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 60,495 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT