Iveco Fiat Aifo 821 - I Unelec
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006697 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco Fiat Aifo 821 - I Unelec |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 90 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2780 mm |
| Width : | 960 mm |
| Height : | 1480 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006697; Machine hours: 90 h; Length: 2780 mm; Width: 960 mm; Height: 1480 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT