Iveco F34TE1PV (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19913 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco F34TE1PV |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Volume : | 140 L |
| Transport length : | 2850 mm |
| Transport width : | 1000 mm |
| Transport height : | 1420 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 653 hp |
| engine : | Iveco FPT F34TE1PV,Iveco |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 653 hp |
| engine : | Iveco FPT F34TE1PV,Iveco |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 653 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19913; Volume: 140 L; Transport length: 2850 mm; Transport width: 1000 mm; Transport height: 1420 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Iveco FPT F34TE1PV, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 22,413 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT