Iveco ATS automatische netovername (2001)
2001
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006429 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco ATS automatische netovername |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2001 |
| Machine hours : | 2342 h |
| Net weight : | 1755 kg |
| Length : | 2350 mm |
| Width : | 830 mm |
| Height : | 1450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006429; Machine hours: 2342 h; Length: 2350 mm; Width: 830 mm; Height: 1450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,920 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT