Hyundai DP158LC (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19855 |
| Make : | Hyundai |
| Model : | Hyundai DP158LC |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4600 kg |
| Volume : | 775 L |
| Transport length : | 4008 mm |
| Transport width : | 1800 mm |
| Transport height : | 2350 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP158LC,Hyundai |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP158LC,Hyundai |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19855; Volume: 775 L; Transport length: 4008 mm; Transport width: 1800 mm; Transport height: 2350 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Hyundai DP158LC, Hyundai; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 43,087 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT