FG Wilson PRO115-4 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16046 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson PRO115-4 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 2527 kg |
| Volume : | 518 L |
| Transport length : | 2970 mm |
| Transport width : | 1150 mm |
| Transport height : | 2076 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1204J-E44TTAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1204J-E44TTAG2,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16046; Volume: 518 L; Transport length: 2970 mm; Transport width: 1150 mm; Transport height: 2076 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Perkins 1204J-E44TTAG2, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Zuid-Holland, Niederlande
€ 42,477 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT