Dpx CJ224D - - -33903 (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-33903 |
| Make : | Dpx |
| Model : | Dpx CJ224D - - -33903 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 236 kg |
| Transport length : | 720 mm |
| Transport width : | 460 mm |
| Transport height : | 530 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| certifications : | CE |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-33903; Transport length: 720 mm; Transport width: 460 mm; Transport height: 530 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 2,154 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT