Deutz A05I450710 738 KVA (1995)
1995
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 016820 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz A05I450710 738 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1995 |
| Replaces OEM : | A05I450710 Generator 738 KVA |
| Net weight : | 9500 kg |
| Length : | 4350 mm |
| Width : | 1450 mm |
| Height : | 2350 mm |
| fuel : | LPG |
| fuel : | LPG |
|
Comments :
Reference number: 016820; Replaces OEM: A05I450710 Generator 738 KVA; Length: 4350 mm; Width: 1450 mm; Height: 2350 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.