Caterpillar DE500GC C13GCAT Stand-By CAT (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006003 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar DE500GC C13GCAT Stand-By CAT |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 3886 kg |
| Length : | 4740 mm |
| Width : | 1630 mm |
| Height : | 2360 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006003; Length: 4740 mm; Width: 1630 mm; Height: 2360 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 67,851 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT