Caterpillar CAT XQP115 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18125 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT XQP115 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2527 kg |
| Volume : | 518 L |
| Transport length : | 2970 mm |
| Transport width : | 1150 mm |
| Transport height : | 2076 mm |
| Voltage : | 400 |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 123 hp |
| engine : | Cat 4.4,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 123 hp |
| engine : | Cat 4.4,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 123 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-18125; Volume: 518 L; Transport length: 2970 mm; Transport width: 1150 mm; Transport height: 2076 mm; Voltage: 400; emission class: Euro 5; engine: Cat 4.4, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 47,874 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT