Caterpillar 225
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0112019 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 225 |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3306B GENERATOR 225KVA |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 3100 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 1700 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Model: 225; Reference number: 0112019; Replaces OEM: 3306B GENERATOR 225KVA; Length: 3100 mm; Width: 1400 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.