Atlas Copco QAS 265 (1997)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005143 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 265 |
| Status : | Needs Repair |
| Year : | 1997 |
| Machine hours : | 20021 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 3950 mm |
| Width : | 1440 mm |
| Height : | 2120 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005143; Machine hours: 20021 h; Length: 3950 mm; Width: 1440 mm; Height: 2120 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.