Aeg DKBH 4405/04
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002317 |
| Make : | Aeg |
| Model : | Aeg DKBH 4405/04 |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 373 h |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 1750 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1380 mm |
|
Comments :
Reference number: 0002317; Machine hours: 373 h; Length: 1750 mm; Width: 1200 mm; Height: 1380 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 5,875 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT