Europower EP4100 (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-32 |
| Make : | Europower |
| Model : | Europower EP4100 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 60 kg |
| Length : | 770 mm |
| Width : | 510 mm |
| Height : | 560 mm |
| Voltage : | 1 |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| power output : | 58 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 53L |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| power output : | 58 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 53L |
| Engine power : | 58 hp |
|
Comments :
Reference number: 1056-32; Length: 770 mm; Width: 510 mm; Height: 560 mm; Voltage: 1; engine cylinders: 1; fuel tank: 53L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.