Europower EP4100 (2025)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-32 |
| Make : | Europower |
| Model : | Europower EP4100 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Net weight : | 60 kg |
| Length : | 770 mm |
| Width : | 510 mm |
| Height : | 560 mm |
| Voltage : | 1 |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| power output : | 58 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 53L |
| fuel : | petrol |
| engine cylinders : | 1 |
| power output : | 58 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 53L |
| Engine power : | 58 hp |
|
Comments :
Reference number: 1056-32; Length: 770 mm; Width: 510 mm; Height: 560 mm; Voltage: 1; engine cylinders: 1; fuel tank: 53L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.