Atlas Copco QAS 265 (1997)
1997
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005143 |
| Make : | Atlas Copco |
| Model : | Atlas Copco QAS 265 |
| Status : | Needs Repair |
| Year : | 1997 |
| Machine hours : | 20021 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 3950 mm |
| Width : | 1440 mm |
| Height : | 2120 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005143; Machine hours: 20021 h; Length: 3950 mm; Width: 1440 mm; Height: 2120 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT