Mtu 16V2000 1250KVA (2001)
2001
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1013527 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 16V2000 1250KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2001 |
| Replaces OEM : | 16V2000 GENERATOR 1250KVA |
| Length : | 4400 mm |
| Width : | 1800 mm |
| Height : | 2500 mm |
|
Comments :
Reference number: 1013527; Replaces OEM: 16V2000 GENERATOR 1250KVA; Length: 4400 mm; Width: 1800 mm; Height: 2500 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.