Caterpillar CAT DE500E0 - C15 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18026 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE500E0 - C15 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 5033 kg |
| Volume : | 842 L |
| Transport length : | 4930 mm |
| Transport width : | 1660 mm |
| Transport height : | 2320 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C15,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C15,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18026; Volume: 842 L; Transport length: 4930 mm; Transport width: 1660 mm; Transport height: 2320 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C15, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 68,939 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT