Caterpillar CAT DE220GC - Stand-by (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18212 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE220GC - Stand-by |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1933 kg |
| Volume : | 325 L |
| Transport length : | 3320 mm |
| Transport width : | 1130 mm |
| Transport height : | 1670 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C7.1,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18212; Volume: 325 L; Transport length: 3320 mm; Transport width: 1130 mm; Transport height: 1670 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C7.1, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 30,639 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT