Mwm 618 V16 AvK
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002183 |
| Make : | Mwm |
| Model : | Mwm 618 V16 AvK |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 219 h |
| Net weight : | 4500 kg |
| Length : | 4100 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 1750 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 546 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 546 hp |
| Engine power : | 546 hp |
|
Comments :
Reference number: 0002183; Machine hours: 219 h; Length: 4100 mm; Width: 1250 mm; Height: 1750 mm |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 16,494 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT