Volvo TAD1381GE (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19031 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1381GE |
| Status : | Used |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 5370 kg |
| Volume : | 534 L |
| Transport length : | 4860 mm |
| Transport width : | 2060 mm |
| Transport height : | 2585 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1381GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1381GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19031; Volume: 534 L; Transport length: 4860 mm; Transport width: 2060 mm; Transport height: 2585 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Volvo TAD1381GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 72,682 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT