Swedic SW-11500 10KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0112078 |
| Make : | Swedic |
| Model : | Swedic SW-11500 10KVA |
| Status : | New |
| Replaces OEM : | SW-11500 GENERATOR 10KVA |
| Net weight : | 205 kg |
| Length : | 1100 mm |
| Width : | 750 mm |
| Height : | 800 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0112078; Replaces OEM: SW-11500 GENERATOR 10KVA; Length: 1100 mm; Width: 750 mm; Height: 800 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.