John Deere 6068TF220 120 KVA (2010)
2010
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0512685 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 6068TF220 120 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2010 |
| Replaces OEM : | 6068TF220 GENERATOR 120 KVA |
| Net weight : | 1425 kg |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1600 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0512685; Replaces OEM: 6068TF220 GENERATOR 120 KVA; Length: 2300 mm; Width: 1200 mm; Height: 1600 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.