Caterpillar C6.6 179KVA (2020)
2020
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1113654 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar C6.6 179KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2020 |
| Replaces OEM : | C6.6 Generator 179KVA |
| Net weight : | 1732 kg |
| Length : | 2700 mm |
| Width : | 1600 mm |
| Height : | 1500 mm |
|
Comments :
Reference number: 1113654; Replaces OEM: C6.6 Generator 179KVA; Length: 2700 mm; Width: 1600 mm; Height: 1500 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.