Iveco NEF45SM1A (2026)
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-21028 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco NEF45SM1A |
| Status : | New |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 2000 kg |
| Volume : | 215 L |
| Transport length : | 2650 mm |
| Transport width : | 1200 mm |
| Transport height : | 2060 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF45SM1A,Iveco |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | NEF45SM1A,Iveco |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-21028; Volume: 215 L; Transport length: 2650 mm; Transport width: 1200 mm; Transport height: 2060 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: NEF45SM1A, Iveco; certifications: CE |
|
Netherlands, DORDRECHT, Zuid-Holland, Niederlande
€ 23,763 ex-VAT
Our partners
Transport Get a transport quote for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.