Stamford PI734E2 LOOSE 1900KVA (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0312483 |
| Make : | Stamford |
| Model : | Stamford PI734E2 LOOSE 1900KVA |
| Status : | New |
| Year : | 2006 |
| Replaces OEM : | PI734E2 LOSSE GENERATOR 1900KVA |
| Net weight : | 2500 kg |
| Length : | 2300 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 1600 mm |
|
Comments :
Reference number: 0312483; Replaces OEM: PI734E2 LOSSE GENERATOR 1900KVA; Length: 2300 mm; Width: 1400 mm; Height: 1600 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V.B.A. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.