Perkins 4012TWG2 1250 KVA (1996)
1996
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1211759 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 4012TWG2 1250 KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1996 |
| Replaces OEM : | 4012TWG2 Generator 1250 KVA |
| Net weight : | 9730 kg |
| Length : | 5000 mm |
| Width : | 1900 mm |
| Height : | 2400 mm |
|
Comments :
Reference number: 1211759; Replaces OEM: 4012TWG2 Generator 1250 KVA; Length: 5000 mm; Width: 1900 mm; Height: 2400 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.