Perkins 100 kVA (2007)
2007
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006441 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 100 kVA |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2007 |
| Net weight : | 1500 kg |
| Length : | 2380 mm |
| Width : | 950 mm |
| Height : | 1650 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 125 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 125 hp |
| Engine power : | 125 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006441; Length: 2380 mm; Width: 950 mm; Height: 1650 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,920 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT